Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.
Biz Kimiz

Biz Kimiz?

Lalive ailesi olarak, Assos’un Koruoba Köyü’ndeki bahçemizde her şeyi kendimiz yetiştiriyoruz. Zeytin ağaçlarımızdan zeytinyağlarımızı elde ediyoruz, böylece ürünlerimizi doğanın bize sunduğu güzellikleri koruyarak üretiyoruz.

Lalive bakım ve sağlık ürünleri, doğal, katkısız ve vegan olmalarının yanı sıra, bütün malzemeleri Türkiye'nin verimli topraklarından, el emeği ile temin edilmektedir. Böylece, bölgedeki yerel tarımı desteklemektedir.

Lalive olarak hedefimiz, müşterilerimizi naturel ürünlerle buluşturarak doğaya dönüş, kişisel bakım ve sevginin ön planda olduğu bir yaşam stili sunmakla başlıyor…

Ailemizden sizlere en güzel hediye...

Zeyitn dalı
Lalive Vücut Yağı

Misyon

Lalive olarak misyonumuz, bedeni ve ruhu besleyen, tamamen doğal, zeytinyağı bazlı ürünler aracılığıyla bütünsel sağlık ve zindelik sağlamaktan geçiyor. Ekolojik ayak izimizi en aza indirmeyi hedefleyrek ve geri dönüştürülebilir ambalajlarla çevre dostu cilt ve vücut bakım ürünleri üretiyoruz. Sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda, ürünlerimizin ötesine geçiyor ve kadın istihdamını destekleyerek, güçlü ve eşitlikçi bir iş gücü yaratmaya önem veriyoruz. Birlikte, sağlık ve çevre bilincine sahip, kendi kendine bakım ritüelleri geliştirerek hayatlarına değer katan bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Lalive olarak, her şeyin en güzelinin doğadan çıktığına ve doğal olanın en güzeli olduğuna inanıyoruz. Türkiye'nin benzersiz coğrafyasının, güzelliğinin ve ona sahip çıkan çiftçilerimizin, zanaatkarlarımızın ve çocuklarınızın ön plana konulmasını istiyoruz. Bu doğrultuda, Lalive, uluslararası bir düzeyde Türkiye'nin Ege kıyısını, ülkemizin doğasını, verimliliğini ve özelliğini tüm ihtişamı ile temsil etmeyi ve elde edilen kazanç ile Türk çiftçilerimizi yüceltmeyi amaçlıyoruz. Bunun yanı sıra, etiketlerimizi ve paketlerimizi %99 geri dönüşümlü materyallerden elde ediyoruz. Lalive yalnızca güzellik ve sağlık odaklı ürünleri olan bir marka değl, aynı zamanda sosyal farkındalığı, sorumluluk bilinci ve değerleri yüksek bir marka olmayı hedefliyor. Sizlere yalnızca kaliteli eşyalar ve gıdalar değil, kaliteli yaşan ve tüketim şekli sunmayı amaçlıyoruz.

Sepet

Satın alınabilecek başka ürün yok