Lal Saran

Biz Kimiz?

Assos’un Koruoba Köyü’ndeki evimizde her şeyi kendimiz yetiştiriyoruz. Meyve ağaçlarımızdan meyvelerimiz, sebzelerimiz, gezen tavuklarımızdan yumurtalarımız, zeytin ağaçlarımızdan zeytinlerimiz ve zeytinyağımız. Doğanın bize sunduğu tüm güzellikler içinde bir yaşamımız var. Kaliteli ve doğal zeytinyağımızı sizlerle de paylaşmak istedik. Böylece, ‘‘Lalive’’ markası doğdu.

Lalive zeytinyağlarını özel kılan, günümüzde çok önem kazanan doğal, katkısız, vegan ve tabii ki de lezzetli özelliklerine sahip olması. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin Ege kıyılarından, el emeği ile köylüler ve ailemiz tarafından temin edilmiştir. “Lalive’in” amacı aslında kullanıcılarımıza yalnızca naturel ürünler değil, bir yaşam stili sunmak: doğaya dönüş ve sadeliğin ön planda olduğu bir yaşam stili.

Lalive markası, uluslararası bir düzeyde Türkiye’nin Ege kıyısını, ülkemizin doğasını, verimliliğini ve güzelliğini temsil etmeyi amaçlıyor. Sizlere yalnızca kaliteli eşyalar ve gıdalar değil, kaliteli bir yaşam şekli sunmayı hedefliyor.

Severek kullanmanız dileğimle,

Lal Saran

“Yalnızca kaliteli eşyalar ve gıdalar değil, kaliteli bir yaşam ve tüketim şekli sunmayı amaçlıyoruz.”
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Lalive olarak, her şeyin en güzelinin doğadan çıktığına ve doğal olanın en güzeli olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin benzersiz coğrafyasının, güzelliğinin ve ona sahip çıkan çiftçilerimizin, zanaatkârlarımızın, kadınlarımızın ve çocuklarımızın ön plana konulmasını istiyoruz. Bu doğrultuda, ‘‘Lalive’in’’, uluslararası bir düzeyde Türkiye’nin Ege kıyısını, ülkemizin doğasını, verimliliğini ve özelliğini tüm ihtişamı ile temsil etmeyi ve elde edilen kazanç ile Türk çiftçilerimizi yüceltmeyi amaçlıyor. ‘‘Lalive’’ yalnızca güzellik ve sağlık odaklı ürünleri olan bir marka değil, aynı zamanda sosyal farkındalığı, sorumluluk bilinci, ve değerleri yüksek bir marka olmayı hedefliyor.

Sizlere yalnızca kaliteli eşyalar ve gıdalar değil, kaliteli bir yaşam ve tüketim şekli sunmayı amaçlıyoruz.